Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który w większości wypadków sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, viagra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, najczęściej lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją też domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych kilka dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz levitra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, najczęściej znajdują się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli wypijasz zbyt mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.