Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu kamagra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby wywołać dostrzegalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Wyśpij się

Po seksie twój członek jest na ogół zmęczony. Musi zregenerować siły. Zatem bardzo ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest erekcja zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezmiernie istotny.