Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie istniała w całości zaspokojona? Kobiety chcą sporo czasu, by poczuć kompletną satysfakcja z seksu oraz poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż owo nie kłopot, to również wiesz, że nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się co głównie, ona że w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być kluczem do udanego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze bliską żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może dokonać, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten drugi czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał szansę kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax Control

derminax

Femmax