Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą potrafi stanowić nieodpowiednia dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który usprawnia ich wystrój oraz formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie nadają się także dla kobiet, jak też dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To racja owe składniki decydują o wydajnym funkcjonowaniu środka oraz biorą ważne miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co za czym idzie, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo-Oil 2