Nowy tusz do rzes

Dla grupy z nas najistotniejszą czynnością rzęs jest zaznaczenie oczu. Pragniemy, aby były niczym przysłowiowe firanki w oknie. Dziś o tymże co ważna wykonywać, by odżywić swoje rzęsy i przedłużyć ich „mieszkanie”. Mam moje prywatne sposoby na dalekie rzęsy: naturalne obrazy oraz odżywki do rzęs.

Rzęsy osiągają długość 8-12 mm w sumie 150-250 na wysokiej powiece i 6-8 mm w ilości 50-150 rzęs na dolnej. Cykl wzrostu włosa istnieje kilka miesięcy (2-4 miesiące) oraz dzieli się na 3 podstawowe fazy: anagen, katagen i telogen. Potężnym oraz najistotniejszym znaczeniem rzęs jest ochrona oczu licząca na wyłapywaniu cząstek brudu, kurzu, jak i szczupłych owadów. A o rzęsy warto zadbać nie właśnie w punktach podnoszenia własnej urodzie fizycznej.

EleverLash to nowy produkt, którego projektem jest włączenie rzęs do intensywniejszego rozwoju, bez potrzeby używania klejów a wyjątkowych sztucznych substancji. Doskonale legitymuje się zarówno dla wrażliwych oczu, nie pozostawiając wrażenia sztuczności oraz towaru na powiekach. Dzięki postępowej formule i dodatkowej technologii powstała odżywka, która dostarczy estetyczny wygląd rzęs wszystkiej osoby niezależnie od wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, która pozostała wprowadzona do sprzedaży po spełnieniu wielu dokładnych badań nad działaniem uwzględnionych w niej składników. Naukowcy stworzyli kompozycję, która uzyskuje, że obecnie po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy stają się dłuższe, przejrzystsze i ładniejsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – jak funkcjonuje ? Dawkowanie, efekty, produkty uboczne

Titanodrol
Éleverlash new